24 жовтня 2016р відбулося засідання методичного об’єднання вчителів початкових класів за темою «Індивідуалізація та диференціація як умова формування базових компетентностей учнів початкових класів»

СЛУХАЛИ:

2

1.Штих О.С., вчителя початкових класів, яка розповіла про шляхи диференціації навчання під час проведення різних навчальних предметів.

1

2. Лисанову В.М., вчителя початкових класів, яка розповіла про актуальність диференційованого підходу в умовах особистісно-орієнтованого навчання

3.Костенко М.С., вчителя початкових класів, яка розповіла про основні форми диференціації та їх використання у навчальному процесі.

4. Скляренко Н.П., вчителя початкових класів, яка розповіла про використання новітніх інформаційних технологій для здійснення диференціації та індивідуалізації навчання.