Нова українська школа

Нова українська школа – це ключова реформа Міністерства освіти і науки. Головна мета – створити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, як це відбувається зараз, а й вміння застосовувати їх у житті.

«Метою повної загальної середньої освіти є різнобічний розвиток, виховання і соціалізація особистості, яка усвідомлює себе громадянином України, здатна до життя в суспільстві та цивілізованої взаємодії з природою, має прагнення до самовдосконалення і навчання впродовж життя, готова до свідомого життєвого вибору та самореалізації, трудової діяльності та громадянської активності».

Рекомендуємо вам сайти про НУШ, де ви зможете знайти цікаву, корисну інформацію що до нової програми. Також матимете змогу ділитися досвідом, з освітянами з інших областей, дізнаватися як програма діє на різних куточках континенту

Посилання: http://nus.org.ua/

Нова українська школа: порадник для вчителя

Концепція нової української школи