Онлайн-навчання «Хто обізнаний – той захищений!»

В закладі КЗ «ХСШ №12» 4 квітня До Міжнародного дня просвіти з питань мінної небезпеки та допомоги з протимінної діяльності було проведено інформаційно-демонстративне онлайн – навчання «Хто обізнаний – той захищений!» для учнів 1-12 класів.

Підготувала і провела захід вихователь Полякова О.В.

Мета такої події є привернення уваги людства до проблеми мінної загрози,

перешкоджання використанню державами мін та подібних вибухових апаратів, покращення поінформованості дітей та дорослих щодо загрози вибухових пристроїв та пошук методів їхнього знищення на території держав.

Попри численні заходи з інформування про мінну небезпеку, попереджувальні повідомлення, знову і знову надходять звістки про нові жертви на території нашої країни, тому мета – підвищити обізнаність про загрозу, яку несуть вибухонебезпечні предмети для життя та здоров’я людей.

Отримані знання та дотримання особистої безпеки можуть зберегти найцінніше – людське життя.