Звіт про проведення тижня математики у 9-х,11,12-х класах

Тиждень математики проходив з 16.01.17  до 23.01.17 року.

Мета проведення: ознайомлення учнів з досягненнями сучасної науки, з історичними відомостями, з біографіями великих вчених; формування вмінь застосовувати набуті на позакласних заходах знання у повсякденному житті; розвиток логічного мислення, творчих здібностей, пізнавального інтересу; спритності, наполегливості, уміння зосереджуватись і працювати у групі, комунікативних навичок; виховання навичок спільної діяльності та співробітництва, відповідального ставлення до праці, почуття відповідальності за виконання завдання, цілеспрямованості, самостійності, бажання досягти мети, доброзичливого ставлення до однолітків.

План проведення тижня математики виконано повністю.

Дата Захід Переможці
16.01 Перегляд фільму з історії математики «Мова Всесвіту» і обмін враженнями Учні 9-А, 9-Б, 11,12 класу
17.01 Гра «Брейн-ринг» 9-А,9-Б Паладі Богдан (9-А)

Янушпольський Ілля (9-Б)

18.01 Турнір з розв’язування головоломок Кашкарова Марія (9-А) Хомишенко Ілля   (9-Б)
21.01 Екскурсія у Ландау Центр Учні 5-Б,9-А,9-Б,11 класів

Підведення підсумків проведених заходів було відкритим, прямим. Оголошено імена переможців ігор, турніру, конкурсів та імена найбільш активних учасників. Відбулося їх нагородження грамотами та призами. Інші активні учасники заходів отримали заохочення в вигляді високих балів з математики.

Отриманні учнями під час підготовки та участі в усіх заходах знання значно мотивували їх до вивчення предметів фізико-математичного профілю і сприяли набуттю життєвої компетентності, вихованню ціннісного ставлення до науки, до історичних і духовних надбань рідного краю.

Звіт склала  вчитель математики Т.В. Мерко