Згідно з спільним планом КЗ”Харківська спеціальна школа N 12″Харківської обласної ради та представниками Управління патрульної поліції в Харківській області в рамках проекту”Шкільний офіцер поліції” 06.09.2021 р. відбулася зустріч учнів молодших класів (3-А,3-Б) з інспектором ВЗГ УПП в Харківській області ДПП старшим лейтенантом поліції Клименко Д.В. Учні вислухали профілактичну бесіду на тему “Правила дорожнього руху”. Дякуємо нашим шкільним офіцерам поліції за корисні знання та цікаву подачу матеріалу!