Випускники- 2022 року!

Випускники- 2022 року!   Сьогодні, відбулось  свято, якого немає у жодному календарі – воно буває лише раз у житті кожної людини. Для більшості учнів  Харківської спеціальної  школи №12 ,завершення навчального року відбулось в онлайн форматі. Винятком стали  випускники  12-го класу, які попри війну зібралися в стінах рідної школи  і в урочистій обстановці отримали атестати про  здобуття   загальної  середньої освіти! Ви – майбутнє нашої країни! Від Вас  залежить, якою стане Україна! Бажаємо вам побільше оптимізму, натхнення та наполегливості! Хай здійснюються незалежно від  обставин ваші мрії та бажання!  Все буде Україна!