«Весняні усмішки»

Учні-вихованці  гуртків естетичного розвитку  – «Оркестр народних інструментів» керівник – Маслак Е.М., керівник гуртка «Вокальне мистецтво» Саніна Л.О., керівник гуртка «Хореографічне мистецтво» Русанова О.І. комунального закладу брали участь у обласному святі дитячої художньої творчості навчальних закладів інтернатного типу обласного підпорядкування «Весняні посмішки», де були нагороджені дипломами та грамотами. Слід зазначити,що і Комунальний заклад «Харківська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів № 12» ХОР була нагороджена Харківською обласною державною адміністрацією  Департаментом науки і освіти подякою за значний внесок у розвиток дитячої творчості,високий художній рівень та активну участь у VI обласному фестивалі художньої творчості «Весняні усмішки»