В межах проекту «Йдемо до Європи, мандруємо cвітом»

В межах проекту «Йдемо до Європи, мандруємо cвітом» початкова школа розпочала мандрівку до Італії. В дружній атмосфері та із зацікавленістю здобувачі освіти уважно переглянули 10-хвилинний фільм про Італію. Організатором цієї мандрівки стала Лисанова В.М. – вчитель початкових класів вищої атестаційної категорії.

Після цього виконали руханку. Це був танок маленьких каченят під відповідну пісню на італійській мові.

Відповідали на запитання презентації-вікторини «Італія – країна з неповторним характером», яка була створена на матеріалі переглянутого фільму.

Лисанова В.М. протягом двох тижнів організувала майстер-класи з виготовлення окулярів з паперу різними техніками, карнавальних масок. Діти виконували колективні роботи: розмальовували піци та творчі роботи з макаронів.