Урочисте відкриття Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу

10 жовтня в КЗ «Харківська спеціальна школа № 12» Харківської обласної ради відбулося урочисте відкриття Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської  молоді імені Т. Шевченка. Захід проведено за участю здобувачів освіти 5-12 класів та підготовлений учителями музики Саніною Лілією Миколаївною, мистецтва Федосовою Вікторією Борисівною, української мови та літератури Яснопольською Оленою Юріївною, Бобрусь Інною Вікторівною, Ткаченко Тамарою Петрівною, Кудряшовою Іриною Євгеніївною, історії Криловим Павлом Сергійовичем.

Під час проведення заходу діти читали вірші Тараса Шевченка, демонстрували малюнки до творів Шевченка, виконували музичні твори на слова Кобзаря