Тиждень предметів природничо-математичного напрямку

З 15.01.18 до 23.01.18 року проходив  тиждень предметів природничо-математичного напрямку .

Протягом тижня учні приймали участь у розв’язуванні логічних задач, ребусів, кросвордів, які підготували вчителя та їх однолітки. Виготовляли моделі  та малювали рисунки на комп’ютерах. Змагалися  у пізнавальних іграх. Переглядали науково-пізнавальні фільми. Спостерігали демонстрацію хімічних дослідів. Підготували проекти, які відповідали на актуальні питання, писали реферати, відвідували Ландау Центр тощо.

Серед учнів 5-х класів пройшла гра «Найкращий детектив», переможцями у якій стали Михайлова Анна (5-А) та Шевич Денис (5-Б) . А учні 10-х класів змагалися у грі «Замороки з мішечка», у якому перемогу отримали учень 10 «А» класу Паладі Богдан та учень 10-Б класу Янушпольский Ілля,

Переможцями у грі «Брейн-ринг”  стали учні 6-А, 7-А,8-А, 9-А, 10-А та 12 класів.