Тиждень математики та інформатики

З 16.01.17 по 23.01.17 у школі пройшов тиждень математики. Учні ознайомились з досягненням сучасної науки, з історичними відомостями, з біографіями великих вчених, приймали участь у конкурсах, турнірах, іграх. Відвідали навчальній центр Харківського національного університету «ЛандауЦентр». Переможці брейн-рингу Паладій Богдан(9-А) і Янушпольскій Ілля (9-Б), турниру з розв’язування головоломок Кошкарова Марія (9-А) і Хомишенко Ілля(9-Б), гри «Вишиванка» (команди 6-А,Б класів) нагороджені грамотами та призами, турниру «Знатоки інформатики» (команда «Apple» 9-А класу)

Сподіваємося, що отриманні під час підготовки та участі в усіх заходах знання сприяють набуттю життєвої компетентності вихованню ціннісного ставлення до науки, до історичних і духовних надбань рідного краю.