“Три засніжені історії”  від ПОГ “СоцІнтел”

Книжковий клуб “Харківської спеціальної школи #12 поповнився ще одним виданням   і це казка  В. Вакуленко К. ” Три засніжені історії”  від ПОГ “СоцІнтел”, які друкують книжки за принципом універсального дизайну.

Час летить нестримно… І важко підібрати такі слова, які змогли би зменшити біль тих, втрат, які принесла війна рф проти України.

Володимир Вакуленко — дитячий письменник, поет, лауреат численних літературних премій,справжній українець якого  вбили рашисти  на Харківщині (м.Ізюм) під час окупації.

Проте світлі спогади про людину, яка чесно й гідно прожила своє життя, назавжди залишаться в серцях читачів.

Світла пам’ять

Слава нації!

ГО “Астерікс ” Анжелика Ибр

Новорічний подарунок у вигляді музичної переносної колонки, яку мріяли отримати діти Харківської спеціальної  школи №12  доставлено в Харків, саме 31 січня 2022 року!

Мрії збуваються завдяки чарівним людям з величезним серце!

Неймовірно приємно, що Ви  завжди вкладаєте в подарунки  частинку своєї душі!

Спасибі  за те, що даруєте позитивні емоції і гарний настрій!

Такі моменти назавжди залишаються в пам’яті , а особливо зараз в умовах війни в Україні.

Слава нації! Все буде  Україна!