“Соцінтел”

Незабаром Новорічні свята — це завжди свята  радості та чудес.

Нажаль 2023 рік українські діти будуть зустрічати під час війни.

На щастя в Харківська Спеціальна  є друзі, залізобетонні харків’яни,  які незважаючи на обставини,  своєю діяльністю  творять дива!

Це  –  небайдужі люди з величезним серцем  ПОГ “Соцінтел ” , які друкують яскраві, цікаві, доступні книжки ,застосовуючи технології універсального дизайну.

Кожний четвер  малеча Харківської спеціальної школи #12 чекає зустрічі у книжковому клубі, де у  процесі спілкування з книгою діти  відкривають  світ у всій його багатоманітній цілісності, краси  людських взаємин та цінностей буття. Читаючи, діти  розвивають свій інтелект, пам’ять, увагу, уяву; вчаться думати, аналізувати, зіставляти, робити висновки.

І ще – читаючи, наші діти відволікаються від війни.

Дякуємо Валентині Бутенко,  Анжелиці Ібрагімові,  Лілії Сало, Івану Бутенко   за неймовірні новорічні книжки, за підтримку  та розвиток майбутнього  України!