Про проведення тематичної екскурсії до Дробицького яру, приуроченої Дню пам’яті жерв Голокосту

З метою виховання ціннісного ставлення до людей, до суспільства та держави, вшанування загиблих під час Голокосту відбулася екскурсія для учнів 5-9 класів на меморіальний комплекс «Дробицький яр», що увічнює пам’ять мешканців міста Харкова, розстріляних взимку 1941 та 1942 років.

Діти відвідали місця масових розстрілів цивільного населення, що здійснювалися нацистськими окупаційними військами, та музей меморіального комплексу.

Екскурсія не залишила байдужими учнів(вихованців). На згадку про ті трагічні події адміністрація меморіалу подарувала школі пам’ятні книги.

Керівництво закладу освіти дякує за допомогу у проведенні екскурсії Харківській обласній станції юних туристів.Виконавці:вихователі Олена Полякова, Лариса Світлична