Перегляд вистави ‘Дюймовочка”.

За незламність перед російськими окупантами Харків, що з перших днів повномасштабного вторгнення РФ перебуває під постійними ракетними та артобстрілами, називають залізобетонним.

Незламні харків’яни  докладають багато зусиль, щоб життя людей в місті  було  наповненим, щоб лунали дитячі посмішки незважаючи ні на що!

Театр для дітей та юнацтва міста Харкова  спрямовує всі свої зусилля на  підтримку та розвиток майбутнього нашого міста – дітей.

Сьогодні, за запрошенням Аркадія Чадова  діти, педагоги. батьки Харківської спеціальної школи № 12  мали можливість отримати  позитивні  емоції  від перегляду вистави ‘Дюймовочка”.

Найвідоміша казка датського казкаря Г. К. Андерсена, яку добре знають і люблять маленькі глядачі. Історія ніжної крихітної дівчинки, що потерпає від негараздів й самоти, але дивиться на світ добрими очима та має любляче серце- надихає нас бути мужніми і сильними!