Педагогічна рада

У закладі освіти пройшла педагогічна рада педагогічного колективу на тему: “Створення умов щодо реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти”.

Черга денна:

1. Про підсумки діяльності закладу освіти у 2017/2018 навчальному році та пріоритетні завдання педагогічного колективу на 2018/2019 навчальний рік. (нагородження)

Презентація Доповідач: Директор   Л.В.Водяха

1. Концепція Нової української школи: концептуальні засади реформування загальної середньої  освіти.

Презентація Доповідач: заступник   директора з НВР у початковій школі Щолокова Н.В.

1. Організація в закладі освіти виховної роботи щодо безпеки і благополуччя дитини в 2018/2019 навчальному році.

Доповідач:  заступник директора з виховної роботи Т.Т.Коломієць

1. Про працевлаштування випускників 2017/2018 навчального року.

Доповідач:  заступник директора з виховної роботи Т.Т.Коломієць

1. Про оздоровлення випускників протягом літнього періоду 2018 року.

Доповідач: заступник директора з виховної роботи Т.Т.Коломієць