Партнерство заради розвитку

Сьогодні на базі ХНУ”ХПІ” відбулась зустріч на якій представлен проект “Пріоритет” та обговорені шляхи його реалізації. Заради майбутньго дітей з особливими освітніми потребами зібрався професорсько-викладацький склад НХУ”ХПІ”, УІПА, директор Департаменту соціального захисту населення Харківської обласної державної адміністрації , педагогічні працівники Харківської спеціальної школи 12 , представники ГО “Креавіта” та “Інтеграція”. Зустріч відкрив проректор НТУ «ХПІ» Руслан Мигущенко. Він наголосив на важливості ініціативи, яка спрямована на підтримку та надання доступної, якісної вищої освіти дітям з особливими освітніми потребами. Директор ДСЗН ХОДА Юрій Шпарага наголосив , що проект підтримано і висловив надію на впровадження і розширення меж інніциативи по Україні. Анатолій Гапон – ідейний батько проекту презентував наробки проектної діяльності. За підсумками зустрічі, учасники визначили основні напрями запровадження курсу для підготовки наших незвичайних дітей до отримання неформальної освіти та можливостей отримання диплому бакалавра у Національному технічному університеті “Харківський політехнічний інститут “.