Однією з глобальних цілей сталого розвитку, затверджених у 2015 році

Однією з глобальних цілей сталого розвитку, затверджених у 2015 році на саміті ООН та підписаних Україною, є забезпечення всеохопної і справедливої якісної освіти та заохочення можливості навчання впродовж усього життя для всіх. І один із кроків на шляху до цієї мети – суттєве збільшення кількості кваліфікованих учителів.Прийняття законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту» суттєво розширило такі можливості, оскільки внесло кардинальні зміни у сферу підвищення педагогічної кваліфікації. І ось нарешті здійснилася мрія завдяки Iryna Minkovska педагоги Харківської спеціальної школи #12 мали можливість отримати корисні та якісні послуги з підвищення кваліфікації за темою ” Побудуй STEM- освіту цифровими інструментами”. Створюємо освітній ТЕХНО-ПАРК разом з Я і моя школа.