У закладі на урочистій лінійці

У закладі на урочистій лінійці, яка відбулася 21 травня 2019 року директором закладу були відзначені та нагороджені дипломами переможці всеукраїнської учнівської олімпіади з навчальних предметів, X всеукраїнського конкурсу з українознавства «Патріот», ІІІ всеукраїнської учнівської інтернет-олімпіади з зарубіжної літератури, міжнародного конкурсу з інформатики «Бебрас», всеукраїнського конкурсу з програмування «Володарі Скретч» та нагороджена команда здобувачів освіти за І місце в навчально-розвивальній грі «ВАЖНИЦЯ». Дипломом І місця нагороджені учні 9-А класу, які здобули перемогу у VI конкурсі ЕСЕ, проекту та коміксу на екологічну тематику для школярів серед учнів 9-х класів в Харківській області.

Відзначені здобувачі освіти, які взяли участь у конкурсах дитячого малюнка, а саме: «Нащадки великого майстра», «Охорона праці очима дітей», «Чорнобиль-довгий слід трагедії».

Переможцями стали і отримали дипломи лауреатів з всеукраїнської учнівської олімпіади «Олімпус-осіння сесія – 2018» в номінації «Біологія», «Українська мова та література», «Математика» 26 учнів закладу.