Здорові діти – здорова нація!

Здавна люди берегли здоров’я, адже здоров’я – це безцінний дар. Його треба шанувати, не витрачати, а примножувати. Здоров’я і спорт тісно пов’язані між собою.  Саме цим  датам – «Міжнародному дню спорту на благо миру та розвитку» та «Всесвітньому дню Здоров’я»,  був присвячений виховний захід, який пройшов в нашій школі. Діти ознайомились із складовими здоров’я, закріпили свої знання за допомогою інтерактивної вікторини,  змагалися, взяли участь у  Флешмобі «Мир над Україною», переглянули відео з участю учнів нашої школи. Всім було весело, цікаво і пізнавально. Здорові діти – здорова нація!