Міжнародний освітній  проект “Україна  – шлях  до  Незалежності ” День сьомий

Учасники  освітньої подорожі відвідали об’єднану технічну і загальноосвітню школу ім. С. Сташиця з інтеграційними відділами. Унікальне освітнє середовище,  сучасне технічне забезпечення, професійна направленість освітнього процесу.

Адміністрація і педагоги створили унікальний освітній простір де кожна дитина  має можливість розвитку.

Музей паперу. Супрасиль (Польща)

Учасники освітньої подорожі дізналися про розвиток паперової галузі  давнини.

На власні очі побачили процес друкування. Кожен  мав можливість  надрукувати собі закладку для книги.

Музей ікон. У своїй колекції музей має одне з найбагатших у Польщі зібрань ікон XVIII–XX ст., а також унікальні фрески ХХІ ст. Неймовірна експозиція  музею одночасно і старовинна і сучасна інтерактивна. Представлені ікони сакрального мистецтва.

Пішохідна екскурсію  еко-містом Супрасиль (Польща) і по завершенні  святкова вечеря.

Дякуємо  організаторам Longin Graczyk та Валентині Бутенко  за змістовну  подорож і за можливість розвитку  української  молоді.