Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру»

На початку 80-х років XX століття Пітер Холлоран, професор математики з Сіднею, вирішив організувати новий тип гри-конкурсу для австралійських школярів: підборку задач із варіантами відповідей, перевірку яких здійснює комп’ютер.Тисячі школярів могли взяти участь у грі одночасно. Успіх австралійського національного математичного конкурсу був надзвичайним.

З липня 1994 року на Раді Європи Генеральна асамблея організувала Асоціацію «Кенгуру без кордонів», яка тепер об’єднує учасників з-понад 30 країн.

Україна приєдналася до конкурсу «Кенгуру» в 1997 році.Тепер це наймасовіше математичне та інтелектуальне змагання серед школярів нашої держави.

17 березня 2016 року вже вдесяте у нашій школі пройшов міжнародний математичний конкурс «Кенгуру», у якому приймали участь 76 учнів з 2-го по 10-й клас. Це на 13% більше, ніж того року. Метою конкурсу є залучення учнів у цікавий і пізнавальний світ математики. З наших «кенгурят» вийшлиі багаторазові призери Всеукраїнської  математичної олімпіади, і студенти-відмінники, і успішні бізнесмени. Чекаємо, що до 93 володарів «добрих» та «відмінних» сертифікатів приєднається ще більше гравців.

Координатор гри у школі: Т. В. Мерко