Міжнародний День захисту дітей

Дитинство – найпрекрасніша мить нашого життя, це – пора сподівань та здійснення мрій. Сьогодні за підтримки Департаменту освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації в Харківській спеціальній школі № 12 для дітей з порушенням зору відбулось справжнє диво. Директор Департаменту науки і освіти ХОДА Анжеліка Крутова прийняла активну участь у святі. Наголосила, що піклування про підростаюче покоління , його майбутнє  – головний обов’язок кожного, що немає більшого щастя у світі, аніж посмішки дитини. Завдяки Вам світ змінюється на краще.

Почесними гостями на святі були також : начальник відділу дошкільної освіти, інклюзивного навчання та закладів загальної середньої освіти обласного підпорядкування управління освіти Департаменту Счасна Ірина Олексіївна,  представники КЗ «Харківська спеціальна школа № 5» Харківської обласної ради на чолі з директором Мірошник Оленою В’ячеславівною та представники ДВНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості».