Гра «Важниця правова»

Ще минулого року експерти громадської організації «ЕкспертиЗА Реформ» презентували «Важницю» — першу в Україні настільну гру такого ґатунку, що дає корисні підказки з українського законодавства, які можуть допомогти у різних життєвих ситуаціях, а також навчає українській мові. За півроку з дня презентації «Важниці» в неї змогли зіграти понад 2000 харківців. Так, нещодавно автори «Важниці» зіграли зі співробітниками центрів безоплатної вторинної правової допомоги (БВПД). Ця інтелектуальна розробка настільки сподобалась гравцям, що вони звернулись до розробників з ідеєю створення тематичних «Важниць».
Гра спрямована на підвищення рівня правової освіти та надає корисні правові знання. Вона містить більш ніж 200 питань з таких галузей права, як конституційне, адміністративне, цивільне, сімейне, трудове і навіть кримінальне. Гра дозволяє опрацювати близько 50 життєвих ситуацій, зорієнтуватись в яких допоможуть правові знання. Ігрові завдання дають поради, як діяти у разі, приміром, коли вас затопили сусіди, зупинила поліція, ви придбали неякісний товар чи хочете допомогти своїй бабусі оформити пенсію. Ознайомлює гра і зі змістом правничих професій. Різні за характером та рівнем складності завдання будуть цікаві і дорослим, і підліткам. Гра розрахована на старший шкільний вік («14+»).

Учні 10-х та 11-го класів разом з вчителем правознавства Толстих Марією Вадимівною брали участь у цій грі та посіли І місце з результатом 117 балів!