Фонд Арі Арі Longin Graczyk та Право вибору Валентина Бутенко

Фонд Арі Арі Longin Graczyk та Право вибору Валентина Бутенко реалізує проекти по створенню системи допомоги та підтримки людей з обмеженими можливостями в Вірменії, Азербайджані, Грузії і Україні. Четвертий день м.Бидгощ (Польща). Як зробити життя наповненим?Мріяти, діяти, не зупинятися…. Сьогодні мали можливість зустрітися саме з такими людьми, які закохані у свою справу. Притулок для тварин вразив чистотою, організацією роботи.Кожна собака має противоблошинний ошийник, окремий воль’єр, чистий килимок, іграшки, свіжу воду та корм. І увагу!!! Вигул, вправи,, спрямовані на адаптацію тварин до життя у місті, на соціалізацію.Чітка організація процесу. Ветеринарний блок, перукарня, окремі приміщення для котів, де умови утримання нагадують домашні, майданчики для прогулянок з кицями…. Пишаюся учнями Харківської спеціальної школи 12, які залиши благодійний внесок Харківська Спеціальна Друга встреча незвичайний, креативний, харизматичний, талановитий Петро, який провів для учасників проекту творчій майстер клас на незвичних музичних інструментах з Африки. Ввечері продовжили розкривати свої театральні якості в театральній студії Безліч ідей ведемо в Україну. Дякуємо організаторам.