Ласкаво просимо на сайт Комунального закладу "Харківська спеціальна школа № 12" Харківської обласної ради!

Дитячий книжковий клуб

25 травня діти початкової школи Комунального закладу «Харківська спеціальнаа школа №12» ХОР зібралися на підсумковій зустрічі захоплюючого дитячого книжкового клубу. Цей період був сповнений неймовірних пригод, захоплюючих історій та незабутніх літературних відкриттів. Я хотіла б поділитися кількома важливими моментами та досягненнями, які ми досягли протягом останнього періоду.

По-перше, я хотіла б відзначити дитячу активність та ентузіазм. Кожного тижня вони завзято читали книжки, ділилися своїми враженнями та дискутували над ними під час наших зустрічей. Їхня пристрасть до читання надихає нас всіх і показує, якою важливою є книжкова культура у нашому житті.

По-друге, хочу згадати наші тематичні зустрічі. Ми провели чудові дискусії про різні жанри літератури, вивчали творчість видатних письменників та дізнавалися багато нового про книжковий світ. Було дуже цікаво ділитися книжками та рекомендаціями один одному.

Не можу не згадати наших гостей – письменників, яких ми запросили на наші зустрічі. Їхні зухвалі пригоди та захоплюючі розповіді про творчість залишили в дитячих серцях незабутні враження. Вони задавали цікаві питання та показали свій інтерес до процесу написання книг.

На завершення, я хочу подякувати кожному з дітей за активну участь у дитячому книжковому клубі. Ваша любов до читання та відкритість до нових ідей допомагають нам створювати незабутнє літературне середовище. Бажаю вам продовжувати цей шлях у своїй особистій читацькій подорожі та нехай книги завжди будуть вашими найкращими друзями!

Дякую всім за участь, і сподіваюся побачити вас знову в нашому книжковому клубі в новому навчальному році!

 

Comments are closed.