Дуже приємно, що в наш нелегкий час, існують люди, які за покликом душі творять  добро

Роблять це безкорисливо, доброзичливо та від щирого серця. Сьогодні, оркестр народних інструментів Харківської Спеціальної школи «№ 12  отримав від справжнього чоловіка, українського воїна, який боронить  нашу Харківщину в подарунок  гітару.  Нажаль, він  отримав поранення ,його  побратим передав дарунок, а  його чекає довге лікування за кордоном.  Любий наш захиснику, бажаю Вам  витримки і терпіння, скорішого  одуження. Бережі Вас Господь!  Чекаємо  на Вас після Перемоги, щоб заграти разом!

Дякую  Вам, наш захисник  за подарунок! Ваша підтримка — свідчення Вашого небайдужого ставлення до майбутнього України,  розуміння непересічної важливості  розвитку та виховання на  цінностях.