День юриста

1997 року в національному календарі, а саме 8 жовтня, в Україні відзначається професійне свято – День юриста, що затверджено Указом Президента України від 16 вересня 1997 року № 1022/97.

«Знати право, служити праву, захищати право» – залишається життєвим кредом усіх, хто стоїть на сторожі права.

Сьогодні, коли ворог руйнує наші домівки, кожен громадянин України є захисником своєї країни. І в правовому полі цю роль виконують юристи, які кожним своїм словом і ділом захищають недоторканість конституційних прав і свобод громадян нашої країни, непорушність міжнародних договорів та Конституції України, а також «будують законотворчий шлях» майбутнього нашої держави.

9 жовтня 2023 року до Дня юриста України з учнями 11 – 12 класів «Харківської спеціальної школи № 12» відбулась інтерактивна виховна година «На терезах правосуддя». В ході якого діти поглибили свої знання з основних прав галузей правознавства, почули цікаві факти про професію юриста. Подивились та обсудили відео «Як зробити кар’єру юриста». І в кінці закріпили все це в цікавій інтерактивній вікторині «На терезах правосуддя», де кожен спробував себе в ролі детектива, вирішуючи та розбираючи уявні кримінальні справи, в ролі знавця прав.