День безпечного інтернету

День безпечного інтернету – міжнародна календарна подія, яка виникла за сприяння організації Insafe у 2004 році. Вона відзначається щорічно у другий вівторок лютого. У цьому році саме  7 лютого в нашому закладі проведений загальношкільний захід ” День безпечного Інтернету”.  Інтернет-це цікавий і захоплюючий світ, який дозволяє дізнатись багато цікавого та мати спілкування з людьми, які знаходяться в різних кінцях світу.

Але в інтернеті є свої правила, яких треба дотримуватись, щоб уникнути неприємних і небезпечних ситуацій. Саме про це нагадали дітям на нашому заході. Було цікаво та весело.