«Чисті рученята – здорові малята!»

Сьогодні, 22 березня 2023 року, в рамках тижня безпеки життєдіяльності перед весняними канікулами, у КЗ «ХСШ №12» для учнів молодших класів був проведений просвітницько – профілактичний захід «Чисті рученята – здорові малята!»

На наших руках живе величезна кількість невидимих та небезпечних для людського здоров’я мікроорганізмів, які можуть викликати вірусні захворювання, бактеріальні, грибкові та кишкові інфекції. А навесні інфекції особливо активні!

Під час заходу діти побачили, як виглядають мікроби під мікроскопом; повторили «Правила чистих рук» та правила миття рук; відгадали загадки про предмети гігієни; з’ясували перелік найбрудніших речей, з якими щодня контактує сучасна людина, переглянули лабораторний дослід «Мило і мікроби».

Дійшли висновку, що чисті руки – це запорука здоров’я. Захід пройшов на позитивній нотці!

«Гігієна рук важлива

Для дорослих і малят.

Віруси і всі мікроби,

Утікайте ви від нас!