Часто замислюсь над тим, яким же має бути вчитель ХХІ століття

Часто замислюсь над тим, яким же має бути вчитель ХХІ століття. На мою думку вчитель має бути професіоналом, патріотом, гуманістом і альтруїстом.Сьогодні важливо розуміти, що вчитися потрібно протягом усього життя.Сучасний світ ставить нам нові виклики, дедалі актуальнішою стає навичка вміти швидко пристосовуватися до змін і бути гнучким.  Сьогодні разом з Наталья Щолокова  та Наталия Сопельняк  за запрошенням освітнього центру Я і моя школа відкрили новий інструмент для розвитку  наших незвичайних дітей -ментальні карти. Своїми знаннями ласкаво поділилась чарівна, харизматична, талановита  Ірина Сєргеєва .