З 18.01.15 до 25.01.16 року проходив тиждень предметів природничо-математичного напрямку .
Протягом тижня учні приймали участь у розв’язуванні цікавих задач, ребусів, кросвордів, у пізнавальних іграх, у перегляді фільмів з історії математики. Спостерігали демонстрацію хімічних дослідів . Писали реферати, готували повідомлення за власною темою, виготовлювали головоломки та наочність для кабінетів, відвідали Ландау Центр та музей природи тощо.
Команди 8 «А» та 8 «Б» класів були рівни в грі «Хрестики -нулики».
Серед учнів 10-х класів пройшов математичний турнір, у якому перше місце посіла учениця 10 «Б» класу Бучачева Аліна.,
Переможцями у турнірі з розв’язування головоломок переможцями стали П’ятикоп Михайло (8”А”) та Ще Сяо Щінь (10”А”)
Команда 6 «А» класу (Шаповалов Тимофій, Іванчихіна Ганна, Фролов Денис) отримала перемогу у грі КВЗ.
У вікторіні з математики першими стали Холін Ілля та Глушкова Тетяна (7 «А»).