На виконання Плану роботи на 2015/2016 навчальний рік Комунального закладу «Харківська спеціальна школа-інтернат І-ІІІ ступенів № 12» Харківської обласної ради з метою утвердження національно-патріотичної свідомості підлітків, популяризації національної духовно-культурної спадщини, збільшення чисельності молоді, яка пишається своїм українським походженням, громадянством, реабілітації осіб з особливими потребами, інтеграції їх у життя засобами мистецтва відбувся перегляд вистави Харківського Державного Академічного Драматичного театру ім. Т.Г. Шевченка «Березіль» «Мина Мазало» Миколи Куліша учнями 11-12 класів у кількості 10 осіб 26 січня 2016 року о 18.00 годині за адресою м. Харків, вул. Сумська, 9 . Пізнавально, повчально, патріотично!