24 грудня

У актовій залі  школи-інтернат пройшла зустріч учнів нашого закладу з працівниками нової поліції у особі лейтенанта поліції інспектора сектору прес-служби Управління патрульної поліції у м. Харкові Кульбачною Мариною Михайлівною, заступника командира роти № 4 батальйона № 2 лейтенанта поліції Сєлєдюва Є.В., інспектра роти № 7 батальйону № 2 лейтенанта поліції Голуба Л.О., начальника управління патрульної поліціцї  у м. Харкові лейтенанта поліції Юськевич Ольги Степанівни. Тема зустрічі була присвячена плановим заходам з профілактики безпеки дорожнього руху та роботі патрульної служби. Зустріч пройшла на високому рівні. Діти дуже тепло зустріли поліцейських, були дуже активні і зацікавлені. Організатор зустрічі  – заступник директора з вииховної роботи Коломієць Тетяна Тимофіївна.