26 лютого 2020 року відбулася навчально-тематична екскурсія

26 лютого 2020 року відбулася навчально-тематична екскурсія до Національного літературно-меморіального музею Г.С. Сковороди. Учні (вихованці) відвідали екскурсію національним парком Сковороди, філософські камені, дуб Г.С. Сковороди не залишили байдужими учнів (вихованців). Діти вклонилися могилі Г.С. Сковороди, отримали надзвичайно цікаву розповідь екскурсовода, подивилися експонати музею. Це відбувалося у середу на масному тижні. Учні (вихованці) взяли участь у веселих розвагах, народних танках свята Колодія. Працівники музею пригостили школярів смачним кулішем та млинцями. Поїздка була організована спільно з Навігатором України.