24 КВІТНЯ пройшов День цивільного захисту

У підготовці і проведенні його взяли участь здобувачі освіти 1- 12 класів, учителі, технічний персонал.

У ході проведення «Дня цивільного захисту» були організовані виставки індивідуальних засобів захисту, стенди щодо дій здобувачів освіти  у надзвичайних ситуаціях, випущені стінні газети, проведені відкриті уроки у 7-12 класах. Допомогу у підготовці уроків до «Дня цивільного захисту» надала виставка методичної літератури, яка була організована під керівництвом бібліотекаря Стрімовської Н.О.

Для учнів 5-10 класів організовано ігри та естафети, змагання за маршрутами «Загаси пожежу», «Телефон», «Димова завіса», «Медична допомога».

Організовано відбулася евакуація учасників освітнього  процесу за сигналом «Надзвичайна ситуація».