14 листопада

У місті Києві на базі Національної Академії педагогічних наук, Інституту спеціальної педагогіки та лабораторії тифлопедагогіки пройшов науково-практичний семінар “Формування особистості дитини з особливими освітніми потребами : психологічні та педагогічні аспекти”, присвячений 80-літтю  Л.С. Вавіної. У семінарі брали участь працівники школи-інтернату Семененко Олена Вікторівна – методист, вчитель біології вищої категорії , яка виступила з доповіддю “Особливості реалізації комплексної корекційної допомоги слабозорим дітям в умовах спеціальної школи-інтернату ” та Войтенко Оксана Миколаївна – вчитель математики.