1 жовтня 2021 р. учні 10-11 класів”ХСШ № 12″ХОР разом з соціальним педагогом Дей Ю.О. в рамках профорієнтаційної роботи відвідали Харківській міський центр зайнятості. Мета відвідування- формування готовності учнів до усвідомленого соціального та професійного самовизначення учнів. Фахівцями центру був проведений профорієнтаційний тренінг з іграми, вправами, індивідуальним тестуванням за бажанням, обговоренням проблемних питань,які виникали під час роздумів над майбутнім вибором. Було цікаво та пізнавально. Вдячні фахівцям центру за надану допомогу в професійному самовизначенні!