Ласкаво просимо на сайт Комунального закладу "Харківська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів №12" Харківської обласної ради!

Інформація щодо прийому дітей

Оголошується набір

дітей шкільного віку до

Комунального закладу

«Харківська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І – ІІІ ступенів № 12»

Харківської обласної ради

Оголошується набір дітей шестирічного віку (з вадами зору) до підготовчих класів.

Навчання школярів у школі-інтернаті здійснюється висококваліфікованим колективом педагогів. Навчання проводиться російською та українською мовами.

До послуг учнів навчальні кабінети, бібліотека, спортивна зала, зала ЛФК та хореографії, спортивний майданчик, актова зала, майстерні для дівчаток та хлопчиків, опочивальні, їдальня, пральня, лазня, кімната санітарної гігієни, кімнати побуту, ізолятор, медичний, офтальмологічний та плеоптичний кабінети.

Для дітей організовано безкоштовне п’ятиразове харчування.

Для навчання дітей із вадами зору у школі працюють логопед, психолог, соціальний педагог, дефектологи, є гурток народно-музичних інструментів, де учні безкоштовно навчаються хоровому співу та грі на музичних інструментах.

Вихованці навчального закладу щорічно беруть участь та перемагають у обласних, всеукраїнських та міжнародних змаганнях та олімпіадах із різних видів спорту.

Заклад працює цілодобово.

Довідки надаються з 9-00 до 17-00 за адресою:

м. Харків, вул. Боротьби, 1,

тел. (057) 3921416

Консультації надаються щочетверга з 14.00 до 16.00 години.

Ласкаво просимо до нашого навчального закладу!

Аварийное вскрытие квартир 8 (3812) 37-85-87