Інформація щодо прийому дітей

Оголошується набір

дітей шкільного віку до Комунального закладу

«Харківська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І – ІІІ

ступенів № 12»

Харківської обласної ради

Оголошується набір дітей шестирічного віку (з вадами зору) до підготовчих класів.

Навчання школярів у школі-інтернаті здійснюється висококваліфікованим колективом педагогів. Навчання проводиться українською мовою.

До послуг учнів навчальні кабінети, бібліотека, спортивна зала, зала ЛФК та хореографії, спортивний майданчик, актова зала, майстерні для дівчаток та хлопчиків, опочивальні, їдальня, пральня, лазня, кімната санітарної гігієни, кімнати побуту, ізолятор, медичний, офтальмологічний та плеоптичний кабінети.

Для дітей організовано безкоштовне п’ятиразове харчування.

Для навчання дітей із вадами зору у школі працюють логопед, психолог, соціальний педагог, дефектологи, є гурток народно-музичних інструментів, де учні безкоштовно навчаються хоровому співу та грі на музичних інструментах.

Вихованці навчального закладу щорічно беруть участь та перемагають у обласних, всеукраїнських та міжнародних змаганнях та олімпіадах із різних видів спорту.

Заклад працює цілодобово.

Довідки надаються з 9-00 до 17-00 за адресою:

м. Харків, вул. Боротьби, 1,

тел. (057) 392–14–16

Консультації надаються щовівторка з 14.00 до 17.00 години.

Ласкаво просимо до нашого навчального закладу!

СПИСОК ДОКУМЕНТІВ,НЕОБХІДНИХ ДЛЯ ЗАЧИСЛЕННЯ ДО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ

1. Витяг з протоколу
  2. Путівка
  3. Копія свідоцтва про народження
  4. Копія ідентифікаційного коду
  5. Довідка про склад сім`ї
  6. Копія документу статусу дитини

(дитина з особливими потребами,мати-одиночка, багатодітні, малозабезпечені, ЧАЕС, сироти, напівсироти)

1. Копія паспортів батьків (коду)
  2. Заява про вступ
  3. Медичні документи
  4. Фото 3х4

КОЖНИЙ ДОКУМЕНТ СКЛАСТИ У ФАЙЛ,А ФАЙЛИ У ПАПКУ

Оголошується набір

дітей шкільного віку до

Комунального закладу

«Харківська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І – ІІІ ступенів № 12»

Харківської обласної ради

Навчання школярів у школі-інтернаті здійснюється висококваліфікованим колективом педагогів. Навчання проводиться російською та українською мовами.

Для дітей організовано безкоштовне п’ятиразове харчування.

Заклад працює цілодобово.

Довідки надаються з 9-00 до 17-00 за адресою:

м. Харків, вул. Боротьби, 1,

тел. (057) 3921416

Консультації надаються щочетверга з 14.00 до 16.00 години.

Ласкаво просимо до нашого навчального закладу!