Ласкаво просимо на сайт Комунального закладу "Харківська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів №12" Харківської обласної ради!

Адміністрація

Директор навчального закладу, на посаді з 2013 року, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, вчитель-методист. У 1984 році закінчила Харківський державний університет імені О.М.Горького за спеціальністю «Географія»,  у 2017 році закінчила Сумський державний педагогічний університет імені А.С.Макаренка, де здобула кваліфікацію: олігофренопедагога, логопеда, вчителя дітей з вадами розумового розвитку.

Коломієць Тетяна Тимофіївна – заступник директора з виховної роботи. За фахом філолог. Викладач української мови і літератури. Тифлопедагог.  Кваліфікаційна категорія «Вчитель вищої категорії». На посаді з 2011 року.

Дереглазова Наталія Миколаївна – заступник директора з навчально-виховної роботи. За фахом вчитель фізики вищої кваліфікаційної категорії. Старший учитель. Корекційний психопедагог.  На посаді з 2012 року.

Семененко Олена Вікторівна –  методист навчального закладу. За фахом  учитель біології вищої кваліфікаційної категорії. Старший учитель. На посаді з 2006 року.

Мякінькова Лариса Олександрівна – помічник директора з адміністративно-господарської роботи. На посаді з 2015 року

Щолокова Наталія Вячеславівна – заступник директора з навчально-виховної роботи  у початковій школі. За фахом вчитель початкової школи вищої кваліфікаційної категорії. Старший учитель. На посаді з 2011 року.

Андрієнко Юлія Аркадіївна – головний бухгалтер. На посаді з 2000 року

Цховребова Ламара Арландоївна – медична сестра. На посаді з 1996 року